8.900 ден

Description

  • Përbërja: argjend, rubin
  • Përmasat: përmasat e rubinit 20/10 mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zinxhir”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

Ланче со крст

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop
View Details

Ланче со цвет

10.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Прстен

12.800 ден 9.995 ден Quick Shop
Sale! View Details

Прстен

8.500 ден 6.800 ден Quick Shop