70 ден

Description

База, козјо млеко, мед, уље од арган(argan oil), уље од амбра, активен јаглен, ливчиња од сончогледов цвет, етерично уље од амбра. Мал сапун- 70 денари

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Yin & Yang”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Јасмин Ма
  • Vendor: Јасмин Ма
  • Address: Скопје
  • No ratings found yet!
View Details

Lavender fields

70 ден Quick Shop
View Details

Desert rose

70 ден Quick Shop
View Details

Starry dusk

130 ден Quick Shop
View Details

Apple Pie

130 ден Quick Shop