50 ден

Description

Composition: georgette and beads, decorations

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wedding and “henna night” handkerchief”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ферузан Имери
  • Vendor: Ферузан Имери
  • Address: Беличица бр
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Марамче за невеста

3.000 ден Quick Shop
View Details

Бидермаер

1.500 ден Quick Shop
View Details

Bidermajer (buqetë)

1.500 ден Quick Shop
View Details

Украсна кутија со цвеќе и чоколада

1.700 ден Quick Shop