100 ден

База, козјо млеко, маслиново уље, палмино масло, уље од семки од лубеница(watermelon seed oil), глицерин, етерично уље од овошје, црно семе, боја за колачи. Голем сапун-100 денари

Description

База, козјо млеко, маслиново уље, палмино масло, уље од семки од лубеница(watermelon seed oil), глицерин, етерично уље од овошје, црно семе, боја за колачи. Голем сапун-100 денари

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Watermelon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Јасмин Ма
  • Vendor: Јасмин Ма
  • Address: Скопје
  • No ratings found yet!
View Details

Chocolat

130 ден Quick Shop
View Details

Yin & Yang

70 ден Quick Shop
View Details

Desert rose

70 ден Quick Shop
View Details

Starry dusk

130 ден Quick Shop