Description

  • Përbërja: pambuk
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje tradicionale e burrave, që përbëhet nga një brez jelek dhe pantallona”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Фериде Точи
  • Vendor: Фериде Точи
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Традиционален накит изработен од монистри

View Details

Tрадиционална машка облека составена од елек појас и панталони