Description

Состав: изработени од плиш укрсени со парички

Димензии : по мерка

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tрадиционани елеци наменети за деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Фериде Точи
  • Vendor: Фериде Точи
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Bizhuteri tradicionale të bëra me rruaza

View Details

Tрадиционална машка облека составена од елек појас и панталони