Description

  • Состав:  изработена од свила во комбинација со тул чипка и монистри
  • Димензии : по мерка
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tрадиционална облека наменета за девојчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Фериде Точи
  • Vendor: Фериде Точи
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Плетени ракавици за деца

View Details

Традиционален накит изработен од монистри