1.300 ден

Description

  • Përbërja: argjend 999
  • Përmasat: gjatësia 4.5 cm, gjerësia 2.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stringël”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ЗАНАЕТЧИЈА ФИЛИГРАНИСТ ШИКАЛЕСКА ТП ОХРИД
  • Vendor: Павлина Шикалеска
  • Address: ул. Цар Самоил 8
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
View Details

Обетки со бисер

1.800 ден Quick Shop
View Details

Earrings in form of leaf

3.600 ден Quick Shop
View Details

Earrings in form of peacock

1.500 ден Quick Shop