130 ден

Description

База, козјо млеко, палмино масло, маслиново уље, уље од арган(argan oil) уље од амбра, активен јаглен, етерично уље од амбра, ливчиња од сончогледов цвет. Макс сапун- 130 денари

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Starry dusk”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Јасмин Ма
  • Vendor: Јасмин Ма
  • Address: Скопје
  • No ratings found yet!
View Details

Apple Pie

130 ден Quick Shop
View Details

Yin & Yang

70 ден Quick Shop
View Details

Chocolat

130 ден Quick Shop
View Details

Lavender fields

70 ден Quick Shop