1.500 ден

Description

Përbërja: saten, guralecë dekorativ, zirkon dhe kadife

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shami vallëzimi për nusen në ditën e dasmës”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Марамче за играње на невестата за денот на свадбата

1.500 ден Quick Shop
View Details

Bridal bouquet made of artificial flowers

2.000 ден Quick Shop
View Details

Lule artificiale

2.000 ден Quick Shop
View Details

Wedding decoration – wedding set for rings

1.500 ден Quick Shop