50 ден

Description

Përbërësit: zhorzhet dhe rruaza, dekorime

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shall dasme dhe për “këna gexhe””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ферузан Имери
  • Vendor: Ферузан Имери
  • Address: Беличица бр
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Бидермаер

1.500 ден Quick Shop
View Details

Decorative box with flowers and chocolate

1.700 ден Quick Shop
View Details

Decorative handmade engagement cloth

2.500 ден Quick Shop
View Details

Bidermajer (buqetë)

1.500 ден Quick Shop