600 ден

Description

Composition: honey, royal jelly 6 gr, pollen

Weight: 100 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Royal jelly”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Природен мед

800 ден Quick Shop
View Details

Креми од прополис

600 ден Quick Shop
View Details

Прополис

300 ден Quick Shop
View Details

Natural honey

800 ден Quick Shop