5.000 ден

Description

Qëndrimi gjysmë ditor përfshin mëngjes ose drekë, orë edukative, lojëra dhe shoqërim.

Nga ora 07.30 deri në orën 12.00 ose nga ora 12.00 deri në 16.30.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qëndrim gjysmë ditor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Vendor: admin
  • Address:
  • No ratings found yet!
View Details

Half-day stay

5.000 ден Quick Shop
View Details

Pinxhur shtëpie

150 ден Quick Shop
View Details

Vathë argjendi

3.100 ден Quick Shop
View Details

Small ceramic pot for spices

400 ден Quick Shop