4.000 ден

Description

  • Përbërja: kadife me serma
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pjesa e sipërme e çintanëve/shallvareve”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ЕМА ДОМАШНИ РАКОТВОРБИ
  • Vendor: Салије Демири
  • Address: Бафтијер Мурати бр.11
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Jelek me mëngë për nuse

18.000 ден Quick Shop
View Details

Елек со ракави за невести

18.000 ден Quick Shop