150 ден

Category:

Description

Një produkt tradicional i bërë sipas një recete të kaluar brez pas brezi, ky pinxhur që mund të kombinohet në çdo vakt zgjon të gjitha shqisat tona.

I bërë nga duart e zellshme të punonjësve në restorantin Sajgija, dhe perimet e freskëta nga toka e Maqedonisë, ky pinxhur është i papërballueshëm për të gjithë gurmanët dhe dashamirët e kuzhinës vendore të Maqedonisë.

Përbërësit: Speca, domate, hudhra, majdanoz, vaj, krip.

Pesha: 300 gr.

Çmimi i një pakete që përmban 6 kavanoza është 800 denarë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pinxhur shtëpie”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Vendor: admin
  • Address:
  • No ratings found yet!
View Details

Maskë e artë

2.100 ден Quick Shop
View Details

Filigree brooch

3.100 ден Quick Shop
View Details

Whole-day stay

7.000 ден Quick Shop