150 ден

Description

Piftija

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Piftija”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Speca të kuq të thatë

90 ден Quick Shop
View Details

Пифтија

150 ден Quick Shop
View Details

Devil’s tavche gravche

100 ден Quick Shop