150 ден

Description

  • Pifti

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pifti”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Fasule e djallit në tavë

100 ден Quick Shop
View Details

Сарма

30 ден Quick Shop
View Details

Суви црвени пиперки

90 ден Quick Shop