18.000 ден

Description

  • Përbërësit: kadife, serma me ngjyra dhe guralecë
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pallto kadifeje”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Fisnike Demiri
  • Vendor: Fisnike Demiri
  • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
    Гостивар
    1230
  • No ratings found yet!
View Details

Këmishë e mirë me mëngë

18.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

FUSTAN ME KADIFE DHE SRMA, MAKINA EKZLUZIVE

55.000 ден 42.999 ден Quick Shop