1.800 ден

Description

 • Состав: сребро 999
 • Димензии : должина 4.4 см, ширина 2см
 • Тежина: 4.2 г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oбетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗАНАЕТЧИЈА ФИЛИГРАНИСТ ШИКАЛЕСКА ТП ОХРИД
 • Vendor: Павлина Шикалеска
 • Address: ул. Цар Самоил 8
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Обетки со бисер

1.800 ден Quick Shop
View Details

Сребрена Алка

3.000 ден Quick Shop