8.900 ден

Description

  • Composition: silver / ruby
  • Dimensions: dimension of ruby 20/10 m

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Necklace”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

Ланче со крст

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Unaza

8.500 ден 6.800 ден Quick Shop
View Details

Ланче

8.900 ден Quick Shop
View Details

Oбетки како цвет

5.800 ден Quick Shop