2.100 ден

Categories: ,

Description

  •  Përmasat: 23cm * 26cm
  •   Maskat janë një reliev bakri me prarim
  • Të vendosura në kadife në një kornizë të zezë
  • E mbrojtur me xham

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maska e artë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Vendor: admin
  • Address:
  • No ratings found yet!
View Details

Small painting on canvas

700 ден Quick Shop
View Details

Suvenire prej druri, zemra dhe flutura

600 ден Quick Shop
View Details

Filigree brooch

6.150 ден Quick Shop