2.000 ден

Description

  • Përbërja: lateks, bozhure, materiale plastike, tela dekorativ, gjipsofil

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lule artificiale”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Вештачко цвеќе

2.000 ден Quick Shop
View Details

Bidermaer (buqetë) nga lulet artificiale

2.000 ден Quick Shop
View Details

Бонбониери за веридба со натпис Среќна веридба

1.500 ден Quick Shop
View Details

Wedding decoration – wedding set for rings

1.500 ден Quick Shop