1.800 ден

Description

  • Përbërja: mëndafsh, serm dhe rruaza
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leckë për fytyrën”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ЕМА ДОМАШНИ РАКОТВОРБИ
  • Vendor: Салије Демири
  • Address: Бафтијер Мурати бр.11
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Кошула невестинска за после свадба

4.000 ден Quick Shop
View Details

Jelek me mëngë për nuse

18.000 ден Quick Shop
View Details

Бели чинтиани за деца

24.000 ден Quick Shop