70 ден

Description

=База, козјо млеко, мед, уље од лаванда, етерично уље од лаванда, уље од благ бадем, глицерин, цветчиња лаванда, овесни снегулки. Мал сапун- 70 денари

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lavender fields”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Јасмин Ма
  • Vendor: Јасмин Ма
  • Address: Скопје
  • No ratings found yet!
View Details

Desert rose

70 ден Quick Shop
View Details

Apple Pie

130 ден Quick Shop
View Details

Starry dusk

130 ден Quick Shop
View Details

Watermelon

100 ден Quick Shop