72.000 ден

Categories: ,

Description

 • Përbërja: Dantella, tyl saten (poliester). Kompleti përbëhet nga tre pjesë – korse të dantellave, pantallona të shkurtra prej sateni dhe shtesë/aksesorë tyl
 • Përmasat: Përmasat, 180 cm x 100 cm
 • Pesha: 4 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Komplet Klara”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Fustan i zi i shkurtër Katja

9.000 ден Quick Shop
View Details

Комплет Клара

72.000 ден Quick Shop
View Details

Ensemble Klara

72.000 ден Quick Shop
View Details

Краток црн фустан Катја

9.000 ден Quick Shop