150 ден

Description

Состав: козјо млеко ,палмино масло

  • Димензии :
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kозји сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Сапун од козјо млеко и мед

150 ден Quick Shop
View Details

Сапун за перење на флеки

40 ден Quick Shop
View Details

ТОАЛЕТЕН САПУН ЗА РАЦЕ

30 ден Quick Shop
View Details

Goat’s milk and honey soap

150 ден Quick Shop