36.000 ден

Description

  • Përbërja: kadife, serma,
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jelek me fustan”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП ДОРА Е АРТЕ
  • Vendor: Белка Белули
  • Address: Радован Цониќ 67
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Кафтан со фустан

60.000 ден Quick Shop
View Details

Кафтан со фустан