700 ден

Description

  • Përbërja: çelik dhe perla natyrale
  • Përmasat: hallkë 25 cm, (gjatësia rregullohet)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hallkë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: SILVER DELIGHT
  • Vendor: Ајше Казим
  • Address: Св. Климент Охридски бр.6
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!