800 ден

Description

Composition: glass, contour colour, colour for glass
Dimensions: 15×13 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Glass ball”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Шише за вино

600 ден Quick Shop
View Details

Божиќен свеќник

400 ден Quick Shop