51.000 ден

Description

 • Përbërja: Dantella, saten, tyl, tafta (poliester) Pjesa e sipërme e fustanit është një korse, dhe nga beli poshtë një krinolinë. Materiali bazë është saten, dantella është 3D, astari është tafta, tyl kristal dhe hajal.
 • Përmasat: Përmasat, 180 cm x 100 cm
 • Pesha: 4 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fustan nusërie Lora”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Black skirt Erin

6.000 ден Quick Shop
View Details

Black short dress Katja

9.000 ден Quick Shop
View Details

Dress Rose

24.000 ден Quick Shop
View Details

Ensemble Klara

72.000 ден Quick Shop