42.000 ден

Description

 • Përbërja: Dantella, saten, tyl, tafta (poliester). Pjesa e sipërme e fustanit është nga dantella deri sipër gjunjëve, pjesa e poshtme është tyl ( tyl kristal dhe hajal).astari është tafta.
 • Përmasat: Përmasat, 180 cm x 100 cm
 • Pesha: 2 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fustan nusërie Dora”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Fustan nusërie Lora

51.000 ден Quick Shop
View Details

Dress Rose

24.000 ден Quick Shop
View Details

Краток црн фустан Катја

9.000 ден Quick Shop
View Details

Фустан Роуз

24.000 ден Quick Shop