Sale!

55.000 ден 42.999 ден

Description

Përbërësit: kadife, srma,
Përmasat: të përshtatura
Pesha:
Mimi: 700 euro
Shënim: Fotografia është me të njëjtin numër

Additional information

Weight 1.6 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FUSTAN ME KADIFE DHE SRMA, MAKINA EKZLUZIVE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Fisnike Demiri
  • Vendor: Fisnike Demiri
  • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
    Гостивар
    1230
  • No ratings found yet!
View Details

Këmishë e mirë me mëngë

18.000 ден Quick Shop
View Details

Pallto dhe fund kadife

33.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Фустан со кадифе и срма, машински изработен

55.000 ден 42.999 ден Quick Shop