9.000 ден

Categories: ,

Description

 • Përbërja: Zhorzhet (poliester). Fustani është bërë nga zhorzheti me cilësi të lartë, ngjyrë të zezë dhe detaj i diagonales.
 • Përmasat: Përmasat, 180 cm x 100 cm
 • Pesha: 0,5 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fustan i zi i shkurtër Katja”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Black short dress Katja

9.000 ден Quick Shop
View Details

Венчаница Лора

51.000 ден Quick Shop
View Details

Краток црн фустан Катја

9.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan nusërie Lora

51.000 ден Quick Shop