1.500 ден

Description

  • Composition: plastic, decorative golden-brown coloured chocolates

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Engagement chocolate box with the inscription Happy Engagement”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Бонбониери за веридба со натпис Среќна веридба

1.500 ден Quick Shop
View Details

Wedding decoration – wedding set for rings

1.500 ден Quick Shop
View Details

Вештачко цвеќе

2.000 ден Quick Shop
View Details

Марамче за играње на невестата за денот на свадбата

1.500 ден Quick Shop