72.000 ден

Description

Artisti Danço Ordev
Përmasat 70×85
teknika vaj në pëlhurë
Tema Arkitektura
Viti 2020
Përbërja: Kornizë druri pa xham

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emri i produktit: Titulli i pikturës – Tradita Urbane”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ЗУПТ “БУКЕФАЛ” Охрид
  • Vendor: Нена Коцарева Жупан
  • Address: Св.Климент Охридски 54
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
View Details

Gëzimi dhe zbavitja e erës

39.000 ден Quick Shop
View Details

Drawing in nature

96.000 ден Quick Shop
View Details

Слика наслов – Охридска магија

15.000 ден Quick Shop
View Details

Слика наслов: Имагинарна приказна

132.000 ден Quick Shop