90 ден

Description

Speca të kuq të thatë me gjizë dhe vezë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Speca të kuq të thatë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
 • Vendor: Слаѓана Котевска
 • Address: ул. Индустриска бр.1
  Гостивар
 • No ratings found yet!
View Details

Menyja e ditëlindjes për fëmijë – Paketa 3

2.000 ден Quick Shop
View Details

Пинџур-голема тегла

180 ден Quick Shop
View Details

Пинџур-мала тегла

100 ден Quick Shop

90 ден

Description

 • Dried red peppers with cottage cheese and eggs.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dried red peppers”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
 • Vendor: Слаѓана Котевска
 • Address: ул. Индустриска бр.1
  Гостивар
 • No ratings found yet!
View Details

Çorbë e gjyshes

100 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за деца -Пакет 2

2.000 ден Quick Shop
View Details

Fasule e djallit në tavë

100 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за возрасни-Пакет 2

4.000 ден Quick Shop