100 ден

Description

  • Devil’s tavche gravche (with dried chili peppers)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Devil’s tavche gravche”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Сарма

30 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за деца -Пакет 3

2.000 ден Quick Shop
View Details

Бабина чорба

100 ден Quick Shop
View Details

Menyja e ditëlindjes për fëmijë – Paketa 3

2.000 ден Quick Shop