2.500 ден

Description

Composition: lace, decorative details, pearls, chiffon,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Decorative handmade engagement cloth”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ферузан Имери
  • Vendor: Ферузан Имери
  • Address: Беличица бр
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Марамче за невеста

3.000 ден Quick Shop
View Details

Pëlhurë dekorative e fejesës е punuar me dorë

2.500 ден Quick Shop
View Details

Украсна рачно изработена крпа за веридба

2.500 ден Quick Shop
View Details

Kuti dekorative me lule dhe çokollatë

1.700 ден Quick Shop