1.700 ден

Description

Composition: flowers, box, chocolate compartment, basket

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Decorative box with flowers and chocolate”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ферузан Имери
  • Vendor: Ферузан Имери
  • Address: Беличица бр
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Pëlhurë dekorative e fejesës е punuar me dorë

2.500 ден Quick Shop
View Details

Bridal handkerchief

3.000 ден Quick Shop
View Details

Украсна кутија со цвеќе и чоколада

1.700 ден Quick Shop
View Details

Украсна рачно изработена крпа за веридба

2.500 ден Quick Shop