130 ден

Description

База, козјо млеко, уље од благ бадем, глицерин, суво диво јаболко, етерично уље од јаболко, цимет, маслиново уље, палмино масло. Макс сапун-130 денари

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apple Pie”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Јасмин Ма
  • Vendor: Јасмин Ма
  • Address: Скопје
  • No ratings found yet!
View Details

Watermelon

100 ден Quick Shop
View Details

Starry dusk

130 ден Quick Shop
View Details

Yin & Yang

70 ден Quick Shop
View Details

Chocolat

130 ден Quick Shop