1.200 ден

Description

  • Children’s workshop (playroom + drawing) monthly membership fee of 1200 denars for 3 time limits per week in duration of 2 hours.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Children’s workshop”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Центар за забава и рекреација за деца-ХЕПИ КЛУБ-ДООЕЛ
  • Vendor: Бедије Јакупи
  • Address: ЈНА 0 * 15 село Теарце Тетово
    на патот Јажинце-Тетово
  • No ratings found yet!
View Details

Закуп на игротека (со сопствени пијалоци и храна)

2.400 ден Quick Shop
View Details

Декорација на балони

1.200 ден Quick Shop
View Details

Individual time limit

100 ден Quick Shop