Description

  • Composition: wool
  • Dimensions: custom-made

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Children’s knitted shoes decorated with beads”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Рефије Сала
  • Vendor: Рефије Сала
  • Address: ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Përpunim i bizhuterive tradicionale

View Details

1. Veshje tradicionale, kostume për dasma, kostume popullore vishen nga shoqëritë kulturore dhe artistike, kostumet popullore, kaftanët, jelekë, xhamadanë

View Details

Pantofla të thurura për fëmijë, të zbukuruar me rruaza