2.152 ден

Description

  • Përbërja: prej leshi
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çanta të thurura me zbukurime tradicionale”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Фљутура Ќосја
  • Vendor: Фљутура Ќосја
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Handmade items

738 ден Quick Shop
View Details

ÇANTA DEKORATIVE

1.845 ден Quick Shop
View Details

Декоративни ташни модерни

1.845 ден Quick Shop
View Details

ÇORAPE TË LESHTA TË THURURA

738 ден Quick Shop