1.845 ден

Description

  • Përbërja: të bërë nga mëndafshi, të zbukuruar me pe dhe guralecë me shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çanta decorative”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Фљутура Ќосја
  • Vendor: Фљутура Ќосја
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Knitted bags with traditional embellishments

2.152 ден Quick Shop
View Details

Плетени волнени калчини

738 ден Quick Shop
View Details

Ташни плетени со традиционални орнаменти

2.152 ден Quick Shop
View Details

ÇORAPE TË LESHTA TË THURURA

738 ден Quick Shop