33.500 ден

Description

  • Composition: silver, Macedonian ruby
  • Dimensions: 28/14 m

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bracelet / Wrist band”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

Прстен

12.800 ден 9.995 ден Quick Shop
Sale! View Details

Обетки со мк рубин

8.900 ден 6.200 ден Quick Shop
Sale! View Details

Ланче

12.000 ден 8.999 ден Quick Shop
View Details

Ланче

8.900 ден Quick Shop