2.000 ден

Description

Përbërja: sintetikë, kadife, serma dhe saten

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bidermaer (buqetë) nga lulet artificiale”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Тепсија за “к’на геџе“ /украсни тепсии

500 ден Quick Shop
View Details

Марамче за играње на невестата за денот на свадбата

1.500 ден Quick Shop
View Details

Baking pan (tepsi) for “henna night” /decorative baking pans (tepsi)

500 ден Quick Shop
View Details

Dekoratë dasme -komplet dasme për unazat

1.500 ден Quick Shop