2.000 ден

Description

  • Composition: latex, peony, plastic material, decorative wires, plasterboard

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Artificial flowers”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Tepsi për “këna gexhe” / tepsi dekorative

500 ден Quick Shop
View Details

Dekoratë dasme -komplet dasme për unazat

1.500 ден Quick Shop
View Details

Вештачко цвеќе

2.000 ден Quick Shop
View Details

Бонбониери за веридба со натпис Среќна веридба

1.500 ден Quick Shop