3.900 ден

Description

Рачно цртани ланче и прстен пеперутка – ланче 2000, прстен
1900 денари
сребро 925, акрил, заштитен слој.
димензија пеперуга 4.5 х 3.6см, должина на сребрено ланче 54 см
димензија прстен 3,5 х 2,7см, големина на прстен 15

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Archaeoprepona amphimachus”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: My precious
  • Vendor: Елена Поповска
  • Address: Ул. Васил Ѓорѓов br. 29/2 лок.13
    Скопје
  • No ratings found yet!
View Details

Glaucopsyche alexis

3.300 ден Quick Shop
View Details

Aglais io привезок

2.000 ден Quick Shop
View Details

Филигрански комплет

5.900 ден Quick Shop
View Details

Филигрански комплет

3.380 ден Quick Shop