1.800 ден

Description

Состав: полимерна глина

Димензии :од 6  x 3 до 10x  5

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information