5.800 ден

Description

  • Димензии : димензија на рубин 8 мм
  • Тежина: тежина 5,2г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oбетки како цвет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

Ланче

12.000 ден 8.999 ден Quick Shop
Sale! View Details

Прстен

12.800 ден 9.995 ден Quick Shop
Sale! View Details

Butterfly brooch with Macedonian ruby

15.000 ден 11.999 ден Quick Shop
Sale! View Details

Zinxhir me kryq

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop